O mnie

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Skoro jesteś na mojej stronie oznacza to, że sprawy zdrowia, sprawności i jak najlepszej kondycji Twojego organizmu są Ci drogie, więc dobrze trafiłeś.

 

Obecnie siedzący tryb życia, stres i brak ruchu powoduje nerwowość i bolesne napięcie mięśni. Otyłość, choroby układu krążenia i inne zmory XXI wieku toczą nasze społeczeństwo, a w dobie kulejącej służby zdrowia, sprawy profilaktyki są szczególnie ważne. 
Tym bardziej, że przecież zdrowia nie da się kupić.

 

O własne zdrowie musimy zadbać sami, bo jak to ktoś kiedyś zażartował: Żeby chorować (A w polskich realiach w szczególności..), trzeba mieć "końskie zdrowie"..

 

Medycyna naturalna, masaż interesują mnie od dawna. Było to moim hobby, potem przerodziło się w pasję. Aby móc w pełni oraz zgodnie z ustalonymi zasadami zajmować się masażem, postanowiłem przejść profesjonalnie szkolenie w tym kierunku. Ukończyłem szkołę masażu w Szkoleniowym Centrum Masażu Leczniczego „Animus” w Warszawie. Wysokie noty uzyskane na egzaminie upewniły mnie, że robię i robiłem to dobrze.


By nie zestarzeć się zbyt szybko dużo pracuję nad własna sprawnością fizyczną. Mam w tej materii niemałe doświadczenie. Zatem oprócz różnych zabiegów masażu, jakie Państwu oferuję, również chętnie doradzę, co zrobić, by stracić zbędne kilogramy, jak ćwiczyć, by dochodzić do jak najlepszych, trwałych wyników..

 

Obecnie prowadzę prywatną praktykę z zakresu masażu. Znajdą u mnie Państwo pełną gamę masaży ciała. Staram się zapewnić ciepłą i miłą atmosferę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.